Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 74 людини

Наш колектив

Кафедра вчителів гуманітарних дисциплін

Словесники школи наполегливо працюють над підвищенням результативності навчального процесу у формуванні мовної та літературної компетентності учнівської молоді. Їх вихованці десятий рік підряд утримують перше місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, щороку є призерами обласної олімпіади, а четверо з них зайняли призові місця на всеукраїнській олімпіаді. Успішними є виступи учнів школи у Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика, у конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…»

Кафедра вчителів математичних дисциплін (математики, інформатики, фізики)

Члени методичного об’єднання прикладають максимум зусиль для забезпечення міцного і свідомого оволодіння учнями систему математичних та фізичних знань і умінь, засвоєння основ комп’ютерної грамотності, що є необхідним у продовженні освіти та майбутній трудовій діяльності.
З метою розвитку інтересу учнів до вивчення математики та фізики залучають школярів до участі у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер» та Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня».

Кафедра вчителів іноземних мов

Члени методичного об’єднання – це самовіддані педагоги, які щиро служать обраній справі, завжди у невтомному пошуку. Вони вміло спонукають учнів до вивчення іноземної мови як засобу між культурного спілкування, розвивають уміння використовувати іноземну мову як інструмент в діалозі культур.
Учителі іноземної мови сумлінно працюють з обдарованими учнями, які щороку є переможцями та призерами районної олімпіади. Школа є опорою з викладання іноземної мови.

Кафедра вчителів фізичної культури та допризивної підготовки

Члени методичного об’єднання – колектив однодумців, які самовіддано вчать дружити з фізкультурою кожного школяра. Наполегливо і сумлінно працюють над розвитком основних фізичних якостей та рухових здібностей, виховують бережливе ставлення до свого здоров’я і здоров’я оточуючих як найвищої соціальної цінності особистості.
Їх вихованці гідно примножують спортивну славу школи. Вже кілька років підряд займають перше місце у районній спартакіаді, успішно виступають в обласних змаганнях «Старти надій», «Козацький гарт».

Кафедра вчителів початкових класів

Справжню «школу радості» намагаються створити для дітей молодшого шкільного віку учителі початкових класів. Вони наполегливо працюють над формуванням особистості молодшого школяра, розвитком його здібностей та ініціативи. Їх вихованці займають призові місця у районних олімпіадах з української мови та математики, у Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика. учителі вміло використовують новітні педагогічні технології, цікаво проводять «ранкові зустрічі».

Кафедра вчителів трудового навчання

Діяльність учителів трудового навчання спрямована на підготовку учнів до життя, на формування дбайливого самостійного господаря. При реалізації цього завдання практикують використання методу проектів, що спонукає учнів до творчості та самостійності. Технологічний профіль навчання, який обирають учні, допомагає їм набути трудові уміння та навички і навіть отримати професію. Школа є опорною з питання викладання обслуговуючої праці. Щороку кращі рукодільниці стають переможцями районного конкурсу юних швей, а роботи талановитих учнів відзначені на виставці технічної творчості та народних ремесел.

Педагог організатор

Соціальний педагог

Кафедра вчителів природничого дисциплін (біології, географії, хімії)

Невтомний творчий пошук, використання найновіших технічних засобів навчання, цікаві та ефективні форми проведення уроків – це складники твердого портрету учителів біології, хімії та географії.
Змістовні позакласні заходи, які проводять педагоги під час предметних тижнів, виробляють в учнів стійкий інтерес до вивчення природничих дисциплін. Кращі знавці біології та хімії щороку є переможцями районних олімпіад та призерами обласних.
Учитель біології Довгошия В.Я. – керівник районної школи молодих біологів, переможець обласного конкурсу «Учитель року – 2008».

Кафедра вчителів історії

Історики школи творчо підходять до вибору методичних прийомів і засобів навчання в умовах оновлення шкільної історичної освітньої галузі. Використання активних форм і методів роботи при вивченні суспільних дисциплін сприяє розвитку історичного мислення школярів, готує їх до життя в сучасному світі, формує громадянина і патріота своєї Вітчизни.
Учителі історії вміло залучають своїх вихованців до пошукової та дослідницької роботи у рамках різноманітних експедицій та конкурсів «Об’єднаймось ж, брати мої…», «Мої права», «Голос історії – голос майбутнього», «Краса і біль України». Гордістю школи є переможці цих конкурсів, а також призери обласних олімпіад з історії.

Кафедра вчителів художньо-естетичних дисциплін

Члени методичного об’єднання сумлінно працюють над розвитком творчих здібностей школярів засобами музичного, вихованням сприйняття творів мистецтва в умовах особистісно зорієнтованої освіти. Вони вміло використовують сучасні педагогічні та інформаційні технології. Плідною є робота з обдарованими учнями, які щороку є призерами районного огляду художньої самодіяльності, музичних конкурсів, фестивалів.

Психолог