Методичний кабінет

Дата: 26 грудня 2017 о 17:36, Оновлено 7 січня о 15:44

Критерії оцінювання здобувачів освіти

21.08.2013  № 1222

Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

Засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу

09.02.2022р. на базі Гвіздецького ліцею Гвіздецької селищної ради відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу. Тематику засідання можна окреслити словами Джона Гершеля :"Розвивайте в людині любов до читання,надавайте їй можливість задовільняти її,і вона нердмінно буде щасливою". Педагоги працювали над питанням "Формування компетентного учня-читача як суб'єкта читацької діяльності,особистісного і читацького саморозвитку". Філологи ліцею під керівництвом голови методичного об'єднання словесників Гвіздецької територіальної громади Вівчарик Наталії Романівни та керівника методичного об'єднання філологів ліцею Палагіцької Наталії Вікторівни презентували свої напрацювання та обмінювалися досвідом із впровадження інноваційних форм організації освітнього процесу на уроках гуманітарного циклу,орієнтованих на формування читацької компетентності учня. Візитівку ліцею презентувала заступник директора з навчальної роботи Григорчук Наталія Ярославівна. Вчителі ліцею здійснили інформаційно-методичний супровід питання,яке розглядалося та виступили з своїми напрацюваннями. "Проблема читання в сучасному інформаційному просторі"-Вівчарик Наталія Романівна. "Технологія "Кластер" для опрацювання літературних творів"-Охрим Любов Романівна. "Квест-технології в освітньому процесі" Палагіцька Наталія Вікторівна. "Технологія ЧПКМ"-Касперук Тетяна Анатоліївна. "Ментальна карта-дієвий засіб формування читацької компетентності"-Дем'янчук Олександра Михайлівна. "Стратегіі читання" -Охрим Галина Петрівна. "Методичний інструментарій учителя-словесника для удосконалення техніки читання"-Стукалова Алла Володимирівна. До обговорення питання засідання ММО прилучилися спеціаліст відділу освіти ,молоді та спорту,культури,туризму Гвіздецької селищної ради Палійчук Наталія Петрівна та вчителі-філологи Кулачківської та Старогвіздецької гімназій.

Тренінг з програмного забезпечення для користувачів SMART Board™

Тренінг з програмного забезпечення для користувачів SMART Board™

- ознайомити вчителів з основами та принципами роботи мультимедійного комплексу, програмного забезпечення SMART Notebook;

-познайомити присутніх з основними способами використання інтерактивної дошки на уроках;

-підвищити компетенцію викладачів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій;

-стимулювати активну пізнавальну діяльність.

Методична декада 20.11 - 01.12 фото

З 20 листопада по 01 грудня 2020 року у школі проходить методична декада"Активізація навчально-пізнавальної діяльності школярів під час уроків та в позакласній роботі"

Мовознавчий  квест «Дивоцвіт українського слова»

Змагалися команди : «Оберіг» (5-А клас), «Ерудити»  (5-Б клас), «Гарт» (6-А кл.), « Рідне слово» (6-Б клас), «Бригантина « (7-А клас), «Прометей» (7-Б клас), «Зернятко» (8-А клас), «Калина» ( 8-Б клас), «Лідер»(9-А клас), "Дивосвіт" (9-Б клас),«Перлина»( 10 клас), «Ватра» (11-А клас), «Дивослово»(11-Б клас). Учасники команд успішно виконали завдання, зупиняючись на станціях: «Скарби лексикології та фразеології», «Камертон орфоепії», « Орфографічний калейдоскоп», «Таємниці синтаксису та пунктуації», «Цікава морфологія, «Розумне перо». Учні  творчо і злагоджено працювали в команді, удосконалювали свої мовні вміння, відчули красу рідного слова.

Психолого-педагогічний семінар « Особливості  організації освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства в   умовах реалізації Концепції Нової української   школи».

«Педагогіка партнерства: основні ідеї, принципи» - тема виступу вчителя історії Гаврилюк Г.М.

Про роль педагога в умовах реалізації Концепції Нової української   школи інформувала Вівчарик Н.Р.

Сутність педагогіки партнерства за педагогічними працями І. Підласого розкрила учитель географії Бас Д.Й.

Майстер-клас з впровадження елементів інноваційних педагогічних технологій провела учитель біології      Довгошия В.Я.

Використання хмарних сервісів в освітньому процесі ЗНЗ  представили учителі інформатики  Семеняк В.В.,    Семеняк З.М.