Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 69 common:people_all_forms

Заходи з продидії булінгу у Гвіздецькому ліцеї

Date: 22 лютого 2021 о 19:37, Refreshed 23 лютого 2022 о 13:07

Зустріч з правоохоронними органами у Гвіздецькому ліцеї

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

23 лютого 2022 року у Гвіздецькому ліцеї відбулася зустріч з учнями 5-6 класів з начальником сектору ювенальної превенції Коломийського РВП капітаном поліції Михайлюком Петром, поліцейським офіцером громади Гвіздецької селищної ради ТГ капітаном поліції Годжуром Володимиром та поліцейським офіцером громади Підгайчиківської сільської ради ТГ старшим лейтенантом поліції Савчином Максимом. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві.

Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисноу інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Презентація "Шкільний булінг"

Наказ  " Про організацію роботи з протидії  булінгу у 2019-2020 н.р."

План заходів, спрямованих на запобігання і протидію булінгу у  2020-2021 н.р.

Comments:
Only authorized users can leave comments.