Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 69 common:people_all_forms
Новини

Новини

З 12 грудня по 16 грудня 2022 року в ліцеї проходив Тиждень початкових класів. Під гаслом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий»
Тиждень проведено згідно плану:
- День відкриття;
- День української мови;
- День ерудитів;
- День знавців природи;
- День моєї країни
Всі вчителі та учні творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення заходів. Це було цікаво всім.
Особливо сподобались учням заходи, які проводились масово для всіх класів:
Вікторина казок,
Поетична вітальня,
Творча майстерня,
Мовні ребуси,
Будуємо з LEGO
Створення фотогалереї
Розпочатий і закінчений Тиждень був з усвідомлення учнями, що навчання – це нелегка, але найважливіша і найцікавіша праця для усіх школярів.
У переддень Дня святого Миколая і прийдешнього Нового року колективи 3 і 4 – х класів підготували театралізовану композицію і сценку – привітання для вчителів і учнів, що стало приємним подарунком для всіх. А ще - благодійна акція - захоплива і омріяна поїздка у Коломийський драмтеатр
ім. І. Озаркевича на виставу "Подарунок для святого Миколая" для учнів 3 - Б і 4 - А класу.
Із захопленням школярі сприйняли звістку про конкурси математиків, інтелектуальні ігри мовознавців. Успішними були і інші заняття.
Усі українці сповнені турботою про долю рідної країни, розумінням того, що найважливіші люди в Україні – наші воїни, ЗСУ. Тому всі наші молитви, справи, серця віддані Батьківщині, перемозі і миру. «День моєї країни» припав до душі усім дітям.
Завершився Тиждень підведенням підсумків і нагородженням переможців конкурсів і класних родин, які активно працювали весь тиждень, щоб презентувати всім свої здобутки у знаннях, вміннях, творчості, креативності.
Голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Л. П. Палійчук

4 січня о 09:53 | Палійчук Л. П. | no comments

Найщиріші вітання татусям, дідусям -нашим захисникам.
Сьогодні, як ніколи, хочеться привітати кожного, хто стоїть на сторожі нашого спокою, хто ,щохвилини нас оберігає і захищає... Щире Вам спасибі!

14 жовтня 2022 о 14:34 | Остафійчук Л. С. | no comments

Людина приходить у світ, щоб робити добрі справи, допомагати тим, хто цього потребує.
Останнім часом серйозну стурбованість викликає байдужість підростаючого покоління до подій які відбуваються в нашій країні, до біди, яка сталася поруч.
Тому ,з метою виховання в наших дітей свідомого ставлення до цієї ситуації , у нашій школі розпочато роботу волонтерського руху "Янголи добра". Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це крила , на яких тримається людство.

Волонтерство – це цікаве заняття, яке приносить задоволення, нові знайомства, а головне – прекрасні результати. Сьогодні відбулося перше засідання членів волонтерського руху,на якому розробили план та заходи ,які будуть здійснюватися у нашому ліцеї ,
підвели підсумки по виконанню першої акції " Світло для солдата".
Розпочали наступну акцію "Зігрій солдата".

12 жовтня 2022 о 20:16 | Остафійчук Л. С. | no comments

Освітній простір, в якому навчаються учні ,повинен бути безпечним та комфортним. Саме тому в рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу психологічна служба Гвіздецького ліцею провела серію інтерактивних занять з учнями 5-8 класів: "Я та мій клас", "Зупинимо булінг разом!", "Секрети ефективної взаємодії "

12 жовтня 2022 о 14:35 | Остафійчук Л. С. | no comments

Є на землі чудова професія, вибираючи яку, люди прекрасно знають, що у відповідь за свою працю вони не зароблять мільйони і не стануть знаменитими. Вони усвідомлюють, що будуть працювати більше звичайного і при цьому відповідати за чужі душі і долі.
День учителя – найсвятіше, найвеличніше свято на землі.

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.
День вчителя у Гвіздецькому ліцеї.

1 жовтня 2022 о 14:37 | Остафійчук Л. С. | no comments

Сьогодні у Гвіздецькому ліцеї пройшов благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Батьки та учні молодших класів продавали солодощі, вишивку, власні вироби з бісеру. Неймовірна атмосфера єдності витала в повітрі. Велике бажання допомогти ЗСУ, наблизити перемогу мотивувало дітей швиденько все розкупити.
Щиро дякуємо нашим гостям Старогвіздецька Гімназія , Ivan Venhryn , Відділ освіти Гвіздецького ОТГ, ДНЗ "Сонечко"
Цього тижня продавцями були діти початкових класів, наступного тижня – естафету переймають старшокласники.

29 вересня 2022 о 14:39 | Остафійчук Л. С. | no comments

«Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. Триває війна і окупанти скаженіють від своєї безпорадності. Українці ж продовжують гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі. Ми назавжди запам'ятаємо те, хто нам друг, а хто ворог. Віримо, що зовсім скоро ми гучно святкуватимемо нашу перемогу!»
Слава Україні!
З Днем Незалежності України!

24 серпня 2022 о 20:25 | Остафійчук Л. С. | no comments

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або Поїхали з рідного міста.!
Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, перемоги, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.
Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

2 червня 2022 о 11:09 | Остафійчук Л. С. | no comments

Прийом документів для зарахування до 1 класу Гвіздецького ліцею
До уваги батьків першокласників 2022-2023 навчального року!

27 травня 2022 о 07:41 | Семеняк В. В. | no comments

23 лютого 2022 року у Гвіздецькому ліцеї з ініціативи вчителя історії та правознавства, класного керівника 6-А класу Фреюк Олександри Петрівни відбулася зустріч з учнями 5-6 класів з начальником сектору ювенальної превенції Коломийського РВП капітаном поліції Михайлюком Петром, поліцейським офіцером громади Гвіздецької селищної ради ТГ капітаном поліції Годжуром Володимиром та поліцейським офіцером громади Підгайчиківської сільської ради ТГ старшим лейтенантом поліції Савчином Максимом.

23 лютого 2022 о 13:03 | no comments

До рідного слова торкаюсь душею
Саме ці слова стали темою виступу учнів 5-Б
класу,приуроченого Міжнародному дню рідної мови.
Світ постав зі слова,і Ук
раїна постала зі слова.
Рідне слово із пісні народу виспівалось,із душ синів і дочок України вияснилось,як молитва і сповідь у святу годину.Ці хвилюючі слова лунали на фоні мелодії юних скрипалів:Остафійчук Софії,Держицької Вероніки, Бабак Віолетти.Мелодія переплелася з поезіями про рідну мову.Кожен учень переконливо доводив,що те,чим ми розмовляємо,і те,за допомогою чого оформлюємо свої думки, є справжнім дивом,великим і прекрасним.
Слово- найтонше доторкання до серця.Воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою,що повертає віру в добро, і гострим ножем,що боляче ранить душу.П'ятикласники озвучили прислів'я про рідне слово,нагадали про чарівні і лагідні слова,бо завжди "навчала мати слово шанувати і не оскверняти,бо воно святе".
Мова- серце нації.Вона об'єднує усіх нас у єдиний український народ.Сьогодні ,як ніколи,ми маємо єднатися у спільній молитві за мир і спокій в Україні.І краща мова єднання- це українська рідна мова.
Красу рідного слова,барвистість української пісні донести до слухачів учням 5 - Б класу допомогли їхні наставники:учитель української мови та літератури Вівчарик Наталія Романівна та учитель музичного мистецтва Мукан Наталія Василівна.

23 лютого 2022 о 12:37 | Остафійчук Л. С. | no comments

Ми просто хочемо МИРУ!!!!! Боже Україну бережи!

22 лютого 2022 о 13:32 | Остафійчук Л. С. | no comments

Гордиться серце: «Слава Україні !»
«Героям слава!» - журиться душа…
Історично склалося так, що українська зима рясніє трагічними пам'ятними датами.
18-20 лютого 2014 року стали найчорнішими днями в історії незалежної України - у центрі столиці від вогнепальних поранень загинули десятки протестувальників, своє життя віддали найкращі.
До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні учні 10-А та 10-Б класів Гвіздецького ліцею разом із наставниками Дем’янчук Л.М., Палагіцькою Н.В., Мукан Н.В. провели вечір-реквієм «Небесна Сотня білих журавлів...»
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує усіх українців, дасть силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

19 лютого 2022 о 17:25 | Семеняк В. В. | no comments

Гордиться серце: «Слава Україні !»
«Героям слава!» - журиться душа…
Історично склалося так, що українська зима рясніє трагічними пам'ятними датами.
18-20 лютого 2014 року стали найчорнішими днями в історії незалежної України - у центрі столиці від вогнепальних поранень загинули десятки протестувальників, своє життя віддали найкращі.
До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні учні 10-А та 10-Б класів Гвіздецького ліцею разом із наставниками Дем’янчук Л.М., Палагіцькою Н.В., Мукан Н.В. провели вечір-реквієм «Небесна Сотня білих журавлів...»
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує усіх українців, дасть силу, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

19 лютого 2022 о 17:25 | Семеняк В. В. | no comments

Державний Герб України – це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією. 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.
Наш герб, наша святиня, має давню та величну історію, він народжений із споконвічного народного прагнення до волі та незалежності. Національний символ, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь – минувшини, сьогодення та майбутнього.
Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі сини та доньки української землі!
Слава Україні! Героям Слава!

18 лютого 2022 о 12:42 | Остафійчук Л. С. | no comments

Сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання, встановлений указом президента України.
Напередодні уряд України затвердив план заходів із відзначення цього дня, який передбачає підняття прапора на всіх адмінустановах та виконання о 10:00 державного гімну. Учні Гвіздецького ліцею долучилися до даного заходу. Цього дня ми хочемо показати всьому світу нашу єдність.,,#UAразом

16 лютого 2022 о 13:11 | Остафійчук Л. С. | no comments

У переддень Стрітення Господнього

15 лютого 2022 о 08:30 | Семеняк В. В. | no comments

Носул Олег , учень 11 класу Гвіздецького ліцею в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології здобув ІІІ місце. Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність вчителю біології Довгошиї Вікторії Ярославівні та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

14 лютого 2022 о 09:48 | no comments

09.02.2022р. на базі Гвіздецького ліцею Гвіздецької селищної ради відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу.Педагоги працювали над питанням "Формування компетентного учня-читача як суб'єкта читацької діяльності,особистісного і читацького саморозвитку".

11 лютого 2022 о 12:54 | no comments