Тиждень початкових класів

Дата: 4 березня 2020 о 12:23, Оновлено 4 березня 2020 о 12:29

Не забуваймо, що в школі
Дитина не лише навчається,
В школі вона живе»
В. Сухомлинський
У Гвіздецькому ліцеї надзвичайно плідно, творчо та креативно з 24 по 28 лютого 2020 року пройшов тиждень початкових класів під гаслом «У нас все буде добре !»
У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі, учні та батьки. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.
У рамках Тижня початкових класів було проведено ряд заходів, які підпорядковувалися тематиці кожного дня.
З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Розпочався Тиждень змістовною лінійкою, учасниками якої стали учні 1-4 класів.
Понеділок « День науки» . У цей день учні долучились до проведення дослідів та експериментів, пов’язаних з природними явищами. Учні 2-4 класів спостерігали за проростанням рослин. Учні 3-4 класів підготували повідомлення про винаходи людства. День минув в атмосфері радості і пізнання.
Вівторок. «День технологій» Учні долучились до конкурсу малюнків «Школа майбутнього», створивши цікаві та креативні проекти.
Середа. День інжинірингу. Школярі взяли участь у надзвичайній сюжетній візитівці країн. На допомогу у цій КТС прийшли LEGO- технології.
Четвер. День математики. Учні 3-4 класів взяли участь в олімпіаді з математики. Учні 1-2 класів грали у цікаві математичні ігри, використовуючи шість цеглинок LEGO.
П’ятниця. День батьківських здивувань.Учні 4-Б класу провели пізнавальний виступ «Моя мрія», на якому були присутні батьки різних професій.
За підсумками Тижня переможці та активні учасники конкурсів і тематичних виставок були нагороджені грамотами та подяками.
Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні і допитливі. А гаслом до кожного уроку стали слова В.О.Сухомлинського: «Щоб дитина була палко зацікавлена у навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя».
Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.
І на завершення… Ми, вчителі, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть у цьому наші вихованці та їхні батьки. Дякуємо всім вчителям початкових класів, хто допоміг провести такий насичений і пізнавальний Тиждень початкових класів.