Засідання постійно діючого семінару вчителів англійської мови Коломийського району

Дата: 18 грудня 2018 о 09:14, Оновлено 18 грудня 2018 о 09:22
442 перегляда

Вік живи - вік учись. Це щира правда ! Тому вчитель ніколи не перестає учитися сам.
Відвідування семінарів – це чудова нагода перейняти досвід колег,отримати цікаву та корисну інформацію,яка допомагає формувати «родзинки» педагогічної діяльності.
13 грудня 2018 року на базі Гвіздецької ЗОШ I-III ступенів відбулося засідання постійно діючого семінару вчителів англійської мови Коломийського району.
Тема семінару «Компетентнісний підхід до організації навчання англійської мови в умовах реформування освіти».
Основні завдання:
- нові підходи реалізації наскрізних ліній навчальних програм;
- напрями діяльності вчителів англійської мови щодо формування ключових компетентностей школярів;
- роль сучасного вчителя як носія і провідника змін в умовах реформування освіти.
Відповідно до плану семінару вчителі побували на уроці у 7-Б класі «Їжа в нашому житті», який провела вчитель англійської мови Євчук Г.П. На уроці максимально були використані навчально-методичні засоби для активізації розумової діяльності учнів,інтерактивні методи навчання , що розвивають мислення та виховують інтерес до вивчення предмета. Учні проявляли великий інтерес і активність, практикували застосування свого лексичного запасу, успішно працювали в парах та групах, демонстрували глибокі знання з теми, вміння монологічного та діалогічного мовлення, інсценізації. Урок пройшов у легкій та невимушеній формі і в дружній робочій атмосфері.
Другою частиною семінару було представлення творчого портрета вчителя англійської мови Євчук Г.П. «Я вибрала долю собі сама». Червоною ниткою заходу пролягав життєвий шлях Галини Петрівни від зародження мрії бути вчителем до становлення її як сучасного вчителя ,провідника змін в умовах реформування освіти. Вчителька проаналізувала ефективні форми і методи роботи,які вона використовує з формування в учнів комунікативної компетенції,поділилася досвідом з використання інноваційних технологій та реалізації партнерської взаємодії в організації освітнього середовища.
До уваги присутніх була запропонована казка «12 місяців» англійською мовою, яку підготували вчителі англійської мови Костюк О.М. і Атамас І.В. Учні проявили неабиякі артистичні здібності. Вдало підібране музичне оформлення,чудові декорації,прекрасні костюми справили на глядачів приємне враження.
Думаємо,що семінар був надзвичайно продуктивний, і всі учасники отримали позитивні емоції. Дякуємо гостям за приємні та щирі слова на адресу адміністрації та вчителів школи .