МЕРЕЖЕВИЙ ЕТИКЕТ ТА БЕЗПЕКА – УЧНІ Й УЧИТЕЛІ МОЖУТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС, ЩО НАВЧИТЬ ПРАЦЮВАТИ В ІНТЕРНЕТІ

Дата: 19 листопада 2018 о 18:00, Оновлено 20 листопада 2018 о 16:03

Учні, вчителі та усі охочі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс «З мережевого етикету та безпеки», що допоможе навчитись безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Його було розроблено компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки України.
Опубліковано 19 листопада 2018 року о 17:07

Пройти курс та переглянути матеріали до нього можна за посиланням: https://digitaledu.org.ua/

«Сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було в нашому дитинстві. Школа мусить адекватно на ці виклики реагувати. Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в 21 столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Курс містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, які допомагають інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму. Він складається з п’яти аудіовізуальних модулів із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

● Навчання правил безпеки й конфіденційності в Інтернеті.

● Безпека користування мобільними пристроями.

● Правила безпечного пошуку інформації.

● Самозахист від фішингу та шахрайства.

● Турбота про свою репутацію в мережі.

Після завершення навчання користувач отримує можливість завантажити пакет навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал. Крім того, після успішного складання всіх п’яти тестів, учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news  (Опубліковано 19 листопада 2018 року о 17:07)