Project news
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 69 common:people_all_forms

Тиждень початкових класів

Date: 4 січня о 09:53, Refreshed 4 січня о 10:26
14 views

З 12 грудня по 16 грудня 2022 року в ліцеї проходив Тиждень початкових класів. Під гаслом: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний та яскравий»
Тиждень проведено згідно плану:
- День відкриття;
- День української мови;
- День ерудитів;
- День знавців природи;
- День моєї країни
Всі вчителі та учні творчо і відповідально підійшли до підготовки і проведення заходів. Це було цікаво всім.
Особливо сподобались учням заходи, які проводились масово для всіх класів:
Вікторина казок,
Поетична вітальня,
Творча майстерня,
Мовні ребуси,
Будуємо з LEGO
Створення фотогалереї
Розпочатий і закінчений Тиждень був з усвідомлення учнями, що навчання – це нелегка, але найважливіша і найцікавіша праця для усіх школярів.
У переддень Дня святого Миколая і прийдешнього Нового року колективи 3 і 4 – х класів підготували театралізовану композицію і сценку – привітання для вчителів і учнів, що стало приємним подарунком для всіх. А ще - благодійна акція - захоплива і омріяна поїздка у Коломийський драмтеатр
ім. І. Озаркевича на виставу "Подарунок для святого Миколая" для учнів 3 - Б і 4 - А класу.
Із захопленням школярі сприйняли звістку про конкурси математиків, інтелектуальні ігри мовознавців. Успішними були і інші заняття.
Усі українці сповнені турботою про долю рідної країни, розумінням того, що найважливіші люди в Україні – наші воїни, ЗСУ. Тому всі наші молитви, справи, серця віддані Батьківщині, перемозі і миру. «День моєї країни» припав до душі усім дітям.
Завершився Тиждень підведенням підсумків і нагородженням переможців конкурсів і класних родин, які активно працювали весь тиждень, щоб презентувати всім свої здобутки у знаннях, вміннях, творчості, креативності.
Голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Л. П. Палійчук

Comments:
Only authorized users can leave comments.