Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 76 чоловік

Методична декада «Готовність вчителя до інноваційної діяльності в умовах освітніх перетворень»

Дата: 26 грудня 2021 о 14:43
229 переглядів

Проведення методичної декади «Готовність вчителя до інноваційної діяльності в умовах освітніх перетворень» . яка проходила в ліцеї з 06.12.2021р. до 17.12.2021року, сприяло зацікавленості педагогів означеною темою, готовність опанувати нові знання із педагогіки та психології для покращення освітнього процесу в ліцеї, розвитку творчих здібностей школярів, формування їх ключових компетентностей.
Методичні рекомендації за підсумками проведеної роботи, розроблені методичною радою ліцею, допоможуть оптимізувати навчально-виховний процес, роботу з формування ключових компетентностей школярів та активізації їх навчально-пізнавальної діяльності, реалізації партнерської взаємодії учасників освітнього процесу в умовах Нової української школи.

     Проведення методичної декади «Готовність вчителя до інноваційної діяльності в умовах освітніх перетворень» . яка проходила в ліцеї з 06.12.2021р. до 17.12.2021року, сприяло зацікавленості педагогів означеною темою, готовність опанувати нові знання із педагогіки та психології для покращення освітнього процесу в ліцеї, розвитку творчих здібностей школярів, формування їх ключових компетентностей. Касперук Т.А. під час проведення уроку зарубіжної літератури з теми «Еволюція образу Хлопчика –Зірки» у 5-А класі продемонструвала вміння організовувати освітній процес на засадах педагогіки партнерства. Аналізуючи твір, учні вчилися висловлювати власне ставлення до прочитаного, обґрунтовувати свою думку. Розвитку навички виразного читання сприяла робота в групах, робота в парах. Ефективним було використання міні стратегій ЧПКМ та УТП.

     Учитель інформатики Семеняк В.М. під час проведення уроку в групі 7-Б класу, вивчаючи тему «Уведення та редагування даних в Excel. Редагування електронних таблиць та електронних книг », вміло здійснив реалізацію компетентнісного підходу. Урок оптимально сприяв сформуванню таких компетентностей: екологічна грамотність і здорове життя, інформаційно-цифрова, загальнокультурна, уміння вчитися все життя. Підсумковий урок з теми продемонстрував результат роботи учнів, які навчилися застосовувати свої знання під час підготовки таблиць. Використавши хмарні технології, семикласники представили електронні таблиці заповнені в Excel. 

    Вороневич Марія Дмитрівна провела урок з основ християнської етики з теми «Повага до людей» у 6-А класі. Для того, щоб почати з учнями спільний процес руху до результатів навчання, використала наступні вправи: «Незакінчене речення», «Пісочний годинник», «До вершини знань». Під час подачі нового матеріалу вчитель використала презентацію Power Point та відео сюжет. Урок був високоефективним? насиченим різними видами діяльності, кожен з яких був проілюстрований на слайді. Вдало реалізована мета на уроці.

   Методичні рекомендації за підсумками проведеної роботи, розроблені методичною радою ліцею, допоможуть оптимізувати навчально-виховний процес, роботу з формування ключових компетентностей школярів та активізації їх навчально-пізнавальної діяльності, реалізації партнерської взаємодії учасників освітнього процесу в умовах Нової української школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.